Sohbet Odaları 18

Sohbet Odaları 18 Chat Siteleri Hakkında

18 sohbet, 18 chat, 18 sohbet kanalları, 18 mobil sohbet, mobil sohbet 18+, sohbet kanalları 18, 18 sohbet sitesi, 18 sohbet chat,  Sohbet odaları 18, 18+ sohbet sitesi, 18 canlı sohbet şeklinde bir çok arama olduğunu gördük ve bu konuda sizleri aydınlatalım istedik. Aslında bu tür aramaların kaynağı bazı cinsel içerikli sitelerin; google sayfalarında yaptığı algı operasyonu ve arama motorlarını maniple etmesinden kaynaklanan bir arama şeklidir. Hattı zatında çocukların ve gençlerin sağlıklı bir birey olarak topluma kazandırılması açısından, bu tür anahtar kelimeleri kullanan yahut kullanmayan tüm sohbet sitelerine girmelerini doğru bulmuyorum.

Sohbet Odaları 18 Yaşından Küçük Bireylere Yasak mı?

18 yaşından küçük bir bireyin sohbet odaları içerisinde boş muhabbetlere tanık olmasını, eli cinsel organında gezen ve ağzının salyaları akan sapık pedofili adamların hedef tahtası haline gelmesine gönlüm razı gelmiyor. 18 veya bu yaşın altındaki gençlerin uğraşacağı başka konular olmalı. Örneğin okulda gördüğü derslerin tekrarını yapmalı, bu derslerle alakalı İnternet ortamında değişik konular araştırmalı ve kendisini geliştirmelidir. Bu yüzden ebeveynlere büyük işler düşmektedir. Buradan ebeveynlere sesleniyorum; çocuğunuzun internet ortamında nerelere girdiğini, neler yaptığını gözlemleyin.

yazi arasi

Sohbet Odaları 18 Sitelerine Dikkat

Zararlı web sitelerine, sohbet ve chat sitelerine girmesine mani olun. Çünkü yetişkin olmayan bireyi kendi haline bıraktığınızda internette sörf yapan acımasız avcıların kurbanı olabilirler. Siteye yazdığımız makalelerde zaman zaman uyarılar yapıyor ve bunları yineliyoruz. Amacımız sağlıklı bir neslin devamı ve internet dünyasındaki çarpık ilişkiler ve tehlikelere dikkat çekmektir. Özellikle yazılı ve görsel basını iyi takip edenler bilirler. İnterneti amacı dışında kullanan ve yapılan uyarıları dinlemeyenlerin başına üzücü olayların geldiğini müşahede etmekteyiz. Bir çok ailenin dağılması, cinayet ve dolandırıcılık hadiselerinin patlak vermesi hep bu yüzdendir.

Starsohbet.Net 18 Yaş Altı Bireylere Açık mı?

Gerçek hayatta 18 yaş altı bir bireyin girmesi yasak olan mekanlara girişini kolluk kuvvetleri eliyle devlet zaten denetlemektedir. Fakat internet dünyasında, sohbet chat sitelerinde maalesef etkin bir denetim bulunmamaktadır. Sohbet odalarına giren bir bireyin kaç yaşında olduğunu bilmek, site sahibi ve yöneticileri tarafından bir muammadır. Starsohbet.Net sitesi olarak bizler siteye giren her üyeyi bir müddet gözlemledikten sonra, yazı karakterinden yaşının küçük olduğunu hissettiğimiz bireylere yaşını soruyoruz. Fakat bu bireylerin çoğunluğu yaşını gizleme gereksinimi duyarak doğruyu söylememektedir. Her ihtimale karşı uyarılarımızı tazeliyor, 18 yaş altı bireylerin starsohbet.net sohbet odaları içerisinde chat yapmasının yasak olduğunu söylüyoruz. Halbuki starsohbet.net sitesi son derece güvenli ve cinsel konuların yazılıp çizilmesine, tartışılmasına tamamen kapalı bir platformdur. Buna rağmen yaşı küçük bireylerin sohbet sitemize gelmesini asla tasvip etmiyoruz.

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir